loader image

LONGi Solar – oferta modułów fotowoltaicznych

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi moduły fotowoltaiczne LONGi Solar. Czym charakteryzują się artykuły dostarczane przez wspomnianego producenta i jakie są ich największe zalety? Dowiecie się tego z opracowanego przez nas materiału.

Charakterystyka modułów fotowoltaicznych LONGi Solar

Azjatyckie przedsiębiorstwo LONGi Solar to marka z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w przetwórstwie krzemu na potrzeby branży elektronicznej oraz fotowoltaicznej. Od początku swojego istnienia firma stawiała na nieustanny rozwój, prowadząc liczne badania pozwalające im wprowadzać na rynek nowoczesne i niezwykle trwałe technologie. Dzięki temu moduły fotowoltaiczne dostarczane przez dalekowschodniego giganta wykorzystywane są do budowy elektrowni słonecznych zarówno na potrzeby domów jednorodzinnych oraz niewielkich przedsiębiorstw, jak i do realizacji dużych inwestycji na potrzeby na przykład rolników. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że produkty firmy LONGi Solar, podobnie jak na przykład moduły Jinko Solar, doskonale współpracują z najpopularniejszymi inwerterami takich marek, jak na przykład Solar-Edge czy Growatt.

Zalety modułów fotowoltaicznych LONGi Solar

Wspomniana wcześniej nowoczesność oraz trwałość nie są jedynymi zaletami, jakie posiadają moduły fotowoltaiczne LONGi Solar. Jakie jeszcze korzyści wiążą się z wyborem artykułów dostarczanych przez tego producenta? Do największych z nich możemy zaliczyć między innymi bogatą ofertę. LONGi Solar dostarcza panele fotowoltaiczne w wielu wariantach oraz o różnej mocy. Dzięki temu łatwo jest je dopasować do konkretnej inwestycji. Oprócz tego do ich produkcji wykorzystywane są najnowocześniejsze technologie, które poprawiają efektywność modułów. Ponadto wybór sprzętu omawianego producenta wiąże się z uzyskaniem 25-letniej gwarancji na wydajność paneli typu monofacial i pięć lat dłuższego zabezpieczenia w przypadku modułów bifacial. Warto również zaznaczyć, że jakość oferowana przez firmę LONGi Solar doceniona została również przez wielu niezależnych ekspertów, co sprawia, że przedsiębiorstwo zajmuje wysokie pozycje w międzynarodowych rankingach producentów modułów fotowoltaicznych.

Jakie panele fotowoltaiczne LONGi Solar wybrać?

Wiele osób zdecydowanych na montaż instalacji fotowoltaicznej zastanawia się, jakie konkretnie moduły wybrać. Po które panele fotowoltaiczne warto sięgnąć w przypadku firmy LONGi Solar? Niestety trudno jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Zależy to bowiem od wielu czynników. Zalecany jest jednak wybór modułów o możliwie najwyższej mocy. Dzięki temu będzie można bowiem uzyskać określoną moc instalacji, przy wykorzystaniu do jej budowy mniejszej liczby paneli. Oprócz tego istotny wpływ na wybór konkretnych egzemplarzy ma między innymi estetyka. Jeśli zależy Wam na najwyższym poziomie estetyki, zalecany jest wybór modułów typu full black. W przypadku chęci maksymalizacji uzysków warto postawić na moduły firmy LONGi Solar typu PERC lub half-cut. W przypadku pierwszych z wymienionych tylna powłoka modułów pokryta jest specjalną powłoką aluminiową, która wyraźnie poprawia wydajność paneli w przypadku małej ilości światła. Technologia half-cut pozwala z kolei zredukować straty spowodowane zacienieniem, poprzez laserowe przecięcie pojedynczego ogniwa na dwie oddzielne części.

Moduły fotowoltaiczne LONGi Solar w naszej ofercie

Nasza firma w trosce o najwyższy standard świadczonych usług oferuje moduły fotowoltaiczne od czołowych, światowych producentów. Do tych bez wątpienia możemy zaliczyć firmę LONGi Solar. Jakie konkretnie panele tego producenta dostępne są w naszym asortymencie? Klientom proponujemy następujące rodzaje modułów:

  • LONGi Solar 375 W,
  • LONGi Solar 450 W,
  • LONGi Solar 365 W full black.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że każdy Klient, który zdecyduje się na skorzystanie z naszych usług, może liczyć na rzetelną i kompleksową pomoc zatrudnianych przez nas specjalistów w doborze optymalnych w przypadku jego inwestycji produktów.

Inne INFORMACJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
    I ZYSKUJ W NA ZDROWEJ ENERGII prosto ze słońca