loader image

Hyundai – oferta modułów fotowoltaicznych

Moduły fotowoltaiczne Hyundai, instalowane są w wielu domach, przedsiębiorstwach czy gospodarstwach rolnych na całym świecie. Nie inaczej jest również w Polsce. Jakie są zalety sprzętu koreańskiego producenta i dlaczego dostarczane przez niego panele cieszą się taką popularnością? Informacje między innymi na ten temat znajdują się w opracowanym przez nas materiale.

Charakterystyka producenta modułów fotowoltaicznych Hyundai

Historia firmy Hyundai, specjalizującej się w produkcji modułów fotowoltaicznych sięga początku XXI wieku. I choć pierwotnie zajmowała się ona między innymi produkcją statków, po zaledwie kilku latach od utworzenia spółki, w pełni skoncentrowano się na produkcji modułów fotowoltaicznych. Od tego czasu stale udoskonalano pierwsze projekty, tworząc jedne z najtrwalszych i najwydajniejszych produktów umożliwiających produkcję maksymalnie taniej i w pełni ekologicznej energii elektrycznej. Co ciekawe, przedsiębiorstwo jest odpowiedzialne nie tylko za dostarczanie systemów działających na potrzeby Klientów indywidualnych, biznesowych czy podmiotów publicznych. Spółka odważnie rozwija również nowoczesne technologie, tworząc między innymi pierwsze pływające panele fotowoltaiczne przystosowane do montażu na wodzie. Oprócz tego Hyundai opracował także system Shingled, do którego wrócimy jeszcze w dalszej części materiału. Obecnie koreańskie przedsiębiorstwo jest jedną z największych firm specjalizujących się w produkcji komponentów do instalacji fotowoltaicznych, które produkowane są w kilku fabrykach, a sprzedaż wytwarzanych przez nich modułów oscyluje na poziomie wielu milionów egzemplarzy rocznie.

Zalety modułów fotowoltaicznych Hyundai

Moduły PV firmy Hyundai nie cieszyłyby się tak ogromną popularnością, gdyby nie szeroka lista zalet produktów dostarczanych przez wspomniane przedsiębiorstwo. Dlaczego zatem warto zdecydować się na wybór sprzętu właśnie od koreańskiej spółki? Między innymi dlatego, że ich zakup wiąże się z ogromnym bezpieczeństwem. Sprzęt omawianej firmy posiada bowiem dwudziestoletnią gwarancję produktową, co jest znacznie dłuższym okresem, niż ma to miejsce w przypadku pozostałych producentów. Oprócz tego panele fotowoltaiczne Hyundai są niezwykle odporne na uszkodzenia, na co wpływ ma między innymi specjalnie wzmocniona rama. Warto również zaznaczyć, że moduły te nie są narażone na korodowanie, co potwierdzają testy, do których użyty został na przykład amoniak oraz opary solne. Wśród zalet sprzętu firmy Hyundai należy także wymienić atrakcyjną cenę. Pomimo najwyższej jakości towarów, zakup modułów nie wiąże się z dużym wydatkiem.

Technologia Shingled wykorzystywana do produkcji paneli fotowoltaicznych Hyundai

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, firma Hyundai odpowiada między innymi za wprowadzenie na rynek technologii Shingled. Na czym ona dokładnie polega i dlaczego warto wybrać moduły wyprodukowane przy jej zastosowaniu? W omawianym przypadku ogniwa krzemowe dzielone są na kilka części. W odróżnieniu od technologii half-cut znanej między innymi z modułów LONGi Solar, pojedyncze ogniwo nie jest jednak rozdwajane, a dzielone aż na pięć fragmentów, które następnie montowane są na tak zwaną „zakładkę”. Efektem tego jest poprawa wydajności działania modułów i to w znacznym stopniu. Sprawność egzemplarzy wyprodukowanych w tej technologii wzrasta bowiem nawet o 15% na każdym metrze kwadratowym panelu. Stanowi to zatem ogromną różnicę zarówno w przypadku dużych, jak i mniejszych instalacji fotowoltaicznych.

Moduły fotowoltaiczne Hyundai z naszej oferty

Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, nasze przedsiębiorstwo przygotowało ofertę produktów najwyższej jakości. Wśród modułów fotowoltaicznych nie mogło zatem zabraknąć sprzętu dostarczanego przez firmę Hyundai. Jakie konkretnie modele można u nas nabyć? Dysponujemy egzemplarzami o mocy 410 W, które gwarantują ogromną wydajność i pozwalają zbudować elektrownie słoneczne zasilające domy jednorodzinne przy pomocy zaledwie kilku modułów. Jeśli zatem jesteście zainteresowani realizacją inwestycji działającej na podstawie technologii dostarczanych przez koreańskiego producenta, zapraszamy do kontaktu.

Inne INFORMACJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
    I ZYSKUJ W NA ZDROWEJ ENERGII prosto ze słońca