loader image

Jinko Solar – oferta modułów fotowoltaicznych

Jeśli szukacie modułów fotowoltaicznych wysokiej jakości, zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Dostępne są w niej między innymi produkty firmy Jinko Solar. Jakie jeszcze zalety posiadają panele dostarczane przez tego producenta i dlaczego warto zdecydować się na ich montaż? Odpowiedzi między innymi na te pytania dostępne są w poniższym tekście.

Charakterystyka producenta modułów fotowoltaicznych Jinko Solar

Jinko Solar to kolejne z przedsiębiorstw fotowoltaicznych wywodzących się z dalekiego wschodu, a konkretnie z Chin. Firma ta już od wielu lat dostarcza moduły wykorzystywane do budowy elektrowni słonecznych działających na potrzeby Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, a także podmiotów publicznych. Produkowane przez nie rozwiązania są na tyle dobre, że firma regularnie plasuje się na szczycie rankingu modułów PV Tier 1. Jest to efekt wieloletnich badań prowadzonych przez inżynierów z całego świata. Nowoczesne technologie wprowadzane na rynek przez firmę Jinko Solar sprawiają, że dostarczane przez nich moduły fotowoltaiczne biją rekordy wydajności i sprawności. Chodzi między innymi o modele typu Poly PERC typu P i Mono PERC, które uznawane są za jedne z najwydajniejszych modułów pod względem mocy.

Zalety modułów fotowoltaicznych Jinko Solar

Moduły fotowoltaiczne firmy Jinko Solar posiadają wiele zalet. I nie jest to wyłącznie wspomniana wcześniej i niezwykle ważna w przypadku tego rodzaju rozwiązań ogromna wydajność oraz sprawność. Jakie jeszcze są korzyści związane z ich wyborem? Przede wszystkim jest to bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Moduły PV omawianego producenta cechują się bowiem odpornością na uszkodzenia nawet podczas wyjątkowo trudnych warunków atmosferycznych, takich jak opady śniegu czy silny wiatr. Oprócz tego panele Jinko Solar, podobnie jak na przykład moduły Hyundai, posiadają niezwykle wysoką gwarancję na uzyski. Po upływie dwudziestu pięciu lat nie powinna ona bowiem spaść poniżej 83,1% wydajności początkowej. Wymieniając zalety paneli chińskiego producenta, należy także wspomnieć o wiarygodności firmy Jinko Solar. Doceniane przez specjalistów i stabilne finansowo przedsiębiorstwo jest bowiem najlepszym potwierdzeniem jakości oferowanych towarów.

Rodzaje paneli fotowoltaicznych Jinko Solar

Firma Jinko Solar, jako jedno z największych przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji modułów fotowoltaicznych oferuje bogaty wybór paneli różnego typu. Jakie konkretnie artykuły można znaleźć w ich ofercie? Do najpopularniejszych bez wątpienia możemy zaliczyć linię half-cut. W tym przypadku moduły zbudowane są na bazie ogniw połówkowych, które skutecznie ograniczają straty energii nawet o 25%. Innym, równie popularnym modelem są ogniwa typu N. Dzięki borowi użytemu do ich produkcji, żywotność jednostek zostaje wyraźnie wydłużona, a ich praca jest wyjątkowo efektywna nawet podczas występowania wysokich temperatur. Jinko Solar odpowiada także za produkcji modułów typu multi-busar. Czym one dokładnie są? To nic innego jak specjalna technologia, która umożliwia panelom pochłanianie większej ilości światła przy jednoczesnej poprawie ich wytrzymałości. Warto również dodać, że chiński producent odpowiada za produkcję modłów w systemie PERC. W tym przypadku produkty wyposażone są w dodatkową warstwę, która odbija promienie słońca, a następnie ponownie je wykorzystuje do zwiększenia produkcji energii.

Profesjonalne doradztwo w doborze modułów Jinko Solar

Jeśli jesteście zainteresowani montażem instalacji fotowoltaicznej i zastanawiacie się, jaki rodzaj modułów wybrać, możecie liczyć na profesjonalne doradztwo naszych specjalistów. W ofercie posiadamy między innymi panele fotowoltaiczne omawianej marki Jinko Solar o mocy 385 W w wersji full black, a także sprzęt dostarczany przez innych czołowych producentów. Korzystając z usług naszej firmy, macie pewność, że zaproponowane przez nas rozwiązania będę dopasowane do Waszych potrzeb i w pełni zaspokoją zapotrzebowanie energetyczne domu, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego.

Inne INFORMACJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
    I ZYSKUJ W NA ZDROWEJ ENERGII prosto ze słońca