loader image

Pompy ciepła w ofercie Zdrowej Energii PV!

Pompy ciepła to jedne z najtańszych w eksploatacji źródeł ciepła. W połączeniu z brakiem konieczności ich obsługi, licznymi dofinansowaniami czy ekologiczną pracą sprawia to, że są one wyjątkowo chętnie instalowane w wielu polskich domach. Jeśli Państwo również są zainteresowani ich montażem, zachęcamy do skorzystania z oferty, którą przygotowaliśmy.

Produkty, jakich konkretnie marek można u nas nabyć? Żeby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, proponujemy sprzęt wyłącznie topowych marek, takich jak Daikin, Panasonic i Kaisai.

Pompy ciepła Daikin

Pompy ciepła Daikin to jedne z najlepszych tego rodzaju sprzętów dostępnych na rynku. Jednostki dostarczane przez japońskiego producenta cechują się ogromną wydajnością, niezawodnością, a także ekonomiczną pracą. Nie dziwi zatem fakt, że zajmują one czołowe miejsca w wielu rankingach. Jakie konkretnie jednostki można u nas nabyć? Klientom oferujemy zarówno urządzenia wysokotemperaturowe, jak i niskotemperaturowe. Pierwsze z wymienionych stanowią atrakcyjną alternatywę między innymi dla kotłów olejowych i węglowych, ponieważ są one w stanie podgrzać wodę w instalacji do temperatury w wysokości nawet osiemdziesięciu stopni Celsjusza. Jeśli chodzi o modele niskotemperaturowe, to znakomicie sprawdzą się one w przypadku obiektów w nowoczesnym standardzie ze ściennym, podłogowym czy sufitowym wariantem ogrzewania. Warto zaznaczyć, że korzystając z oferty naszej firmy, oprócz samej pompy ciepła, możemy dostarczyć i zainstalować również zbiornik buforowy i wspornik do jednostki zewnętrznej.

Przykładowe pompy ciepła firmy Daikin w naszej ofercie:

 • Daikin Altherma 3HW,
 • Daikin Altherma 3M monoblok,
 • Daikin Altherma 3HF zintegrowana.

Pompy ciepła Panasonic

Alternatywę dla produktów firmy Daikin mogą stanowić pompy ciepła Panasonic. Szeroki wybór jednostek tej marki również znajdą Państwo w naszej ofercie. Kiedy warto zdecydować się właśnie na tego producenta? Przede wszystkim wtedy, gdy zależy Państwu na najwyższej wydajności. Urządzenia dostarczane przez wspomnianą markę bez problemu poradzą sobie zarówno z ogrzaniem obiektu, jak i przygotowaniem ciepłej wody użytkowej. Warto również zwrócić uwagę na klasę energetyczną produktów z linii High Performance, która określona została jako A+++ w trybie ogrzewania. Istotną zaletą pomp ciepła Panasonic jest możliwość ich integracji z instalacją fotowoltaiczną, dzięki czemu wytwarzają one niezwykle tanią energię cieplną. Warto również zaznaczyć, że jednostki mogą zostać zamontowane nie tylko w nowo budowanych obiektach, ale także w tych, które zostały poddane termomodernizacji.

Linie pomp ciepła firmy Panasonic w naszej ofercie:

 • High Performance,
 • High Performance All in One,
 • Seria T-CAP.

Pompy ciepła Kaisai

Ostatnim producentem, z którym współpracuje nasze przedsiębiorstwo jest firma Kaisai. To podobnie jak wymienione wcześniej marki, jeden z czołowych procentów pomp ciepła na świecie. Jakie są największe zalety jednostek omawianego producenta? Przede wszystkim jest to doskonała jakość produktu spełniająca europejskie normy, co potwierdza certyfikat KeyMark. Oprócz tego posiadają one dedykowane aplikacje pozwalające na sterowanie jednostką z dowolnego miejsca na świecie. Podobnie, jak urządzenia pozostałych marek, mogą one współpracować z instalacjami fotowoltaicznymi. Jeśli chodzi o rodzaje pomp ciepła Kaisai to producent ten oferuje następujące typy jednostek:

 • split,
 • split ze zbiornikiem na ciepłą wodę użytkową,
 • monoblok.

 

Inne INFORMACJE

  SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  I ZYSKUJ W NA ZDROWEJ ENERGII prosto ze słońca