loader image

Magazyny energii w ofercie naszej firmy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, rozszerzamy ofertę o kolejny produkt. Następnym ekologicznym systemem, w który można się u nas zaopatrzyć, są magazyny energii.

Nie jest tajemnicą fakt, że zmiany, które zostały niedawno wprowadzone w systemie rozliczania energii produkowanej przez instalacje fotowoltaiczne, promują autokonsumpcję. Żeby móc zatem spotęgować zyski związane z montażem własnej elektrowni słonecznej, warto uzbroić się w zestaw składający się również z magazynu energii. Ten można znaleźć w naszej ofercie. Jakie konkretnie urządzenie proponujemy? Jest to magazyn energii Growatt ARK XH Battery System. Do jego największych zalet możemy zaliczyć:

  • współpracę z falownikami serii MIN TL-XH (dostępnymi w naszej ofercie),
  • elastyczny dobór mocy od 5.12 kWh to 17.92 kWh,
  • doskonałe bezpieczeństwo dzięki baterii LiFePO4,
  • łatwą instalację dzięki modułowej – układanej w stosy konstrukcji,
  • zdalną aktualizację oprogramowania sprzętowego.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że montaż magazynu energii zapewnia nie tylko atrakcyjniejsze rozliczenie nadprodukcji energii z instalacji fotowoltaicznej. Oprócz tego umożliwia on również uzyskanie większego dofinansowania z programu Mój Prąd, dostęp do energii elektrycznej w przypadku przerw w jej dostawie, a także sprawia, że dom jest jeszcze bardziej ekologiczny.

Jeśli zatem są Państwo zainteresowani zakupem i montażem magazynu energii w swoim domu, gospodarstwie lub firmie, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji i dobierzemy system, spełniający oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dowiedz się więcej →

Inne INFORMACJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
    I ZYSKUJ W NA ZDROWEJ ENERGII prosto ze słońca