loader image

Fotowoltaika Lubicz Dolny k. Torunia – 9,9 kWp

Dane realizacji

Moc instalacji: 9,9 ,kWp
Klient: Dom mieszkaniowy
Lokalizacja: Lubicz Dolny k. Torunia

fotowoltaika toruń i okolice fotowoltaika lubicz dolny k. Torunia

Jako ZDROWAENERGIAPV firma z Lubicza Dolnego k. Torunia, mając na uwadze zrównoważony rozwój oraz oszczędności energetyczne, dbamy o świadomość i edukacje naszych partnerów oraz klientów w całej Polsce. Poniżej przedstawiamy Wam realizację instalacji fotowoltaicznej w okolicy Torunia, którą można określić jako montaż „po sąsiedzku”.

 

 

Fotowoltaika Toruń i okolice  — opis realizacji

Pani Natalia zdecydowała się na zainstalowanie paneli fotowoltaicznych w swoim domu nieopodal naszej siedziby w Lubiczu Dolnym. Po wstępnej analizie stwierdziliśmy, że dla jej potrzeb energetycznych wystarczy instalacja fotowoltaiczna o mocy 9,9 kWp firmy Leapton 450 FULL BLACK przy użyciu hybrydowej technologii falownika SOFAR SOLAR. Cały montaż instalacji w okolicy Torunia został przeprowadzony sprawnie, bo zaledwie w 1 dzień, co potwierdza, że wystarczy tylko tyle czasu, aby z dnia na dzień zwiększyć swój komfort i ograniczyć wydatki na energię elektryczną.

Projekt obejmował staranne dobranie paneli fotowoltaicznych oraz komponentów, zapewniając optymalną ekspozycję na światło słoneczne. Z uwagi na lokalizację w Lubiczu Dolnym, gdzie warunki nasłonecznienia są korzystne, instalacja oferuje potencjał znacznych oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.

Realizacja fotowoltaiki w Lubiczu Dolnym odzwierciedla rosnące zainteresowanie fotowoltaiką w regionie, zgodnie z dynamicznym rozwojem sektora w Toruniu, Bydgoszczy, Grudziądzu oraz innych okolicznych miejscowościach.

Realizujemy nasze instalacje fotowoltaiczne nie tylko w Toruniu, ale również w takich miejscowościach jak Bydgoszcz, Tarnobrzeg, Krosno, Kościan, Sierpc, Ciechanów, Wałcz, Łódź, Poznań i wiele więcej!

fotowoltaika Toruń, Lubicz Dolny, Brzozówka

Fotowoltaika Lubicz dolny — dane techniczne

Lokalizacja: Lubicz Dolny

Moc instalacji: 9,9,kWp

Panele: Leapton 450 FULL BLACK

Falownik: SOFAR SOLAR

Czas realizacji: 1 dzień

Ponadto realizujemy:

A także realizujemy:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
I ZYSKUJ W NA ZDROWEJ ENERGII prosto ze słońca