loader image

Przystąp do programu Bezpieczny Dom i przedłuż gwarancję nawet o kilkadziesiąt lat!

Z myślą o naszych Klientach postanowiliśmy wprowadzić program, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa Waszych inwestycji. Dzięki niemu gwarancja na część komponentów może zostać przedłużona nawet do piętnastu lat, a na uzyski do trzydziestu. Zapoznajcie się ze szczegółami i skorzystajcie z wyjątkowej okazji.

Czym jest program Bezpieczny Dom?

Bezpieczny Dom to autorski program naszej firmy, którego celem jest zapewnienie jeszcze korzystniejszych warunków Klientom chcącym skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. Można zatem z pełnym przekonaniem stwierdzić, że stanowi on dodatkową formę zabezpieczenia mienia  osób, które postanowią zainwestować w odnawialne źródła energii, a konkretnie w instalacje fotowoltaiczne. Czy warto z niego skorzystać? Na to pytanie każdy Klient musi odpowiedzieć sobie samodzielnie. Choć do realizacji wszelkich zadań wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości komponenty, to warto mieć na uwadze fakt, że jak każde inne urządzenie, mogą ono ulec uszkodzeniu. Dzięki przystąpieniu do programu Bezpieczny Dom, w przypadku wystąpienia awarii, nasi specjaliści nawet po upływie kilkunastu lat od zrealizowania inwestycji przyjadą do Państwa i przeprowadzą prace naprawcze pozwalające przywrócić sprzęt do pełnej sprawności.

Gwarancja produktowa dłuższa nawet o piętnaście lat

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, program Bezpieczny Dom pozwala przedłużyć gwarancję na poszczególne komponenty wykorzystywane do budowy instalacji fotowoltaicznych. Jakie konkretnie podzespoły zostaną objęte dodatkową ochroną i na jak długi okres? Regulamin przygotowanego przez nas programu obejmuje przedłużenie gwarancji do piętnastu lat na następujące produkty:

  • inwerter,
  • zabezpieczenia,
  • okablowanie,
  • zewnętrzny moduł Wi-Fi,
  • system montażowy.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, że w przypadku falownika i systemu montażowego gwarancja producenta wynosi dziesięć lat, a pozostałych produktów zaledwie dwa. Program Bezpieczny Dom zapewnia jednak dodatkową ochronę nie tylko wyżej wymienionych komponentów. Dodatkowo gwarancja zostaje przedłużona także na serwis door to door (również do piętnastu lat zamiast dwóch). Oprócz tego pięć lat więcej będzie obowiązywała gwarancja na uzysk. W związku z tym zamiast dwudziestu pięciu lat będzie to trzydzieści.

Zapytaj o dodatkowe informacje

Jeśli zainteresowała Was przygotowana przez nas oferta, ale macie dodatkowe pytania dotyczące jej warunków, pozostajemy do Waszej dyspozycji. Skontaktujcie się z nami, a zatrudniani przez nas specjaliści udzielą Wam wyczerpujących odpowiedzi i rozwieją wszelkie pojawiające się wątpliwości dotyczące programu. Nie czekajcie i postawcie na Bezpieczny Dom ze Zdrową Energią PV! 

Inne INFORMACJE

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
    I ZYSKUJ W NA ZDROWEJ ENERGII prosto ze słońca